Bioslavnosti po desáté

Jubilejní 10. ročník BIOSLAVNOSTÍ ukázal, že i na dovolené lze vařit BIO
Staré Město, 13. července 2015 – Kolem 3 500 návštěvníků prošlo 11. července branami desátého ročníku BIOSLAVNOSTÍ ve Starém Městě pod Sněžníkem. Letošní hlavní motto festivalu znělo „Na dovolenou s PRO-BIO“.„Návštěvníky chceme inspirovat, že i mimo domov se dá vařit ze zdravých surovin snadno, rychle a velmi chutně“, říká Ing. Barbora Hernychová ze společnosti PRO-BIO. Stánky biojarmarku nabídly sortiment PRO-BIO i výrobky dalších ekofarmářů a výrobců. Jako novinka byly představeny směsi na pečení domácího chleba řady BIOLINIE – Chléb šestizrnný a Chléb žitno-pšeničný. „Pečení vlastního chleba je populární. Hotové směsi jsou tipem, jak si jednoduše chléb doma připravit“, vysvětluje Ing. Barbora Hernychová.
Slavnostním přípitkem BIO sektu oslavili zaměstnanci i návštěvníci 10. narozeniny festivalu.

Představitelé firmy popřáli BIOSLAVNOSTEM ještě mnoho dalších ročníků a poděkovali všem, kdo se na akci podílí a šíří dále myšlenku BIO. „Velké poděkování patří našim zaměstnancům, bez nichž by se akce nekonala. Společně se nám podařilo zvládnout náročnou situaci, kterou způsobila před několika dny noční bouře. Kvůli výpadku elektrického proudu a dalším omezením probíhaly finální přípravy v obtížných podmínkách“, doplňuje Mgr. Jana Lysáková, výkonná ředitelka společnosti PRO-BIO.

Další ročník BIOSLAVNOSTÍ se koná v sobotu 9. července 2016. Více na www.probio.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>