Bylinkový ráj – poznejte jak se rodí čaje

Čejkovická společnost SONNENTOR 15. října zahajuje provoz zážitkové exkurze do výroby čajů a koření…Od 15.října 2012 v moderním závodě na zpracování čajů a koření společnost SONNENTOR provozuje pravidelnou zážitkovou exkurzi do výroby. Průvodci vás provedou provoně­nými sklady i výrobními prostorami, kde může­te zhlédnout zrození nálevového čajového sáčku od výkupu bylinek z regionálních ekofarem, až po samotnou výrobu v čejkovickém provozu. V krátkém filmu se také seznámíte s prací i filo­sofií SONNENTORU. Bylinkový ráj v Čejkovicích je atraktivním místem pro rodinné i školní výle­ty, firemní exkurse, spolky i cestovní kanceláře. Prohlídky jsou možné pouze s průvodcem a po předchozím přihlášení!

Začátky prohlídek po předchozím přihlášení: Pondělí až pátek: 14:00, víkendy a svátky: dle dohody (od 20 osob)

Na návštěvu Bylinkového ráje je třeba se vždy předem objednat! Prohlídky probíhají vždy ve všední dny již pro skupinky od 10 osob.

U areálu můžete ve vegetačním období navštívit také bylinkovou zahrádku, kde si můžete vy­zkoušet své znalosti základních bylinek, které znaly již naše babičky. Ve firemním ob­chůdku budete mít možnost vybrat si z našeho širokého sortimentu biočajů, biokoření a dalších biospecialit.

Vstupné:

Dospělí 40 Kč
Skupiny od 20 osob 30 Kč
Důchodci, studenti a ZTP 30 Kč
Děti a mládež 6–15 let 20 Kč
Děti do 6 let zdarma

Kontakt na BylinkovyRaj@sonnentor.cz nebo na telefonu 702 05 65 05. Podrobnosti ke stažení v letáčku zde: Bylinkový ráj – Sonnetor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>