Pozvánka na blok přednášek o ekologickém zemědělství a biopotravinách na Bio stylu v rámci Festivalu Evolution, 24. 3. 2017 od 10:30 do 14:30 hod

Blok přednášek letos přináší spotřebitelská témata zaměřená na fenomén faremního zpracování, trendy v biosektoru v ČR i zahraničí, pravidla značení a úřední kontroly ekologické produkce či možnosti zkrácení cesty biopotravin z farmy přímo ke spotřebiteli. Návštěvníci se mimo jiné mohou těšit také na minikurz výroby čerstvého přírodního sýru završený ochutnávkou.

Odborný blok proběhne v pátek 24. 3. 2017 od 10:30 do 14:30 hod. v sále č. 6 v areálu pražského Výstaviště v Holešovicích v rámci Festivalu Evolution.

Detailní program přednáškového bloku najdete v příloze a také přímo na webu festivalu.

Blok připravila PRO-BIO LIGA ve spolupráci s Českou technologickou platformou pro ekologické zemědělství za finanční podpory Ministerstva zemědělství ČR.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>