Kalendář Výsevní dny podle Marie Thunové® 2018 k prodeji

Jako každý rok, tak i letos vydáváme oblíbený kalendář konstelací pro zahrádkáře a zemědělce – Výsevní dny podle Marie Thunové®2018.

Kalendář je návodem jak nejefektivněji pracovat na zahradě či na poli v návaznosti na kosmické rytmy, uvádí příznivé dny pro včelaře a mnohá další doporučení a rady. Výsevní dny sestavil a vypracoval Matthias K. Thun, přeložil Radomil Hradil.

Cena jednoho kusu je 67 Kč, při objednání 5 a více kusů získáte množstevní slevu. Členové Svazu mají nárok na jeden výtisk za zvýhodněnou cenu  38 Kč.

Pokud máte o tuto publikace zájem, můžete si ji objednat e-mailem na adrese pro-bio@pro-bio.cz nebo telefonicky –  583 216 609 či osobně na centrále Svazu PRO-BIO, Nemocniční 53, vchod B, Šumperk (po předchozí dohodě).

Kalendář bude k dostání také v pražském Karlíne u nás, v kanceláři Pro-bio ligy. Kontakt- Šárka Valešková: sarka@biospotrebitel.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>