Publikace

Zde si můžete stáhnout nejrůznější knihy vydané PRO-BIO LIGOU či jejími partnery o ekologickém zemědělství, biopotravinách, ekologicky šetrném chování a souvisejících tématech. Většinu z nabízených knih lze zakoupit či zdarma získat v našem infocentru.

Otázky a odpovědi o ekologickém zemědělství pro ekoporadny

Publikace je souhrnem nejzajímavějších a nejčastějších otázek na téma biopotravin a ekologického zemědělství v Infocentru PRO-BIO LIGY v letech 2006-20010.

 Biopotraviny bez mýtů

 Brožurka vychází z projektu Panelových diskusí o ekologickém zemědělství a přináší názory tuzemských odborníků na ekologické zemědělství či jeho kontrolu.

 S Biáčkem na ekostatku
aneb jak se rodí BIO

Ilustrovaná publikace, v níž oslík Biáček provází nejmenší světem ekologického hospodaření a vzniku biopotravin.

Jak se rodí biopotraviny

Publikace shrnující obrazovou formou způsob produkce několika základních potravin v ekologickém zemědělství.

Biopotraviny (nejen) pro vaše děti

Publikace s podtitulem proč je dobré jíst biopotraviny nejen ve škole přináší základní informace o systému ekologického zemědělství a výrobě, zpracování či označování biopotravin.

Biopotraviny (nejen) pro vaše školy

Publikace a je průvodcem každé školy či školní jídelny, která má zájem zahájit přípravu pokrmů z biopotravin. 

 

Publikace jsou k dispozici pro studijní či soukromé účely a nejsou určeny k dalšímu vystavování na webových stránkách či komerčnímu využití.

4 komentáře u “Publikace

  1. Dobrý den,
    nepodařilo se mi stáhnout publikaci Kam pro bedýnky, vyžadovalo to přihlášení na facebook. Facebook nepoužívám. Chtěla jsem se zeptat, jestli tento adresář bez facebooku nelze získat? Děkuji.

  2. Dobrý den,
    publikace Biopotraviny nejen pro Vaše děti a publikace Biopotraviny bez mýtů mi nejdou ani otevřít ani stáhnout. Moc bych se na ně ráda podívala.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>