CSA4Europe

Projekt Community Supported Agriculture for Europe byl realizován díky prostředkům Evropské unie v rámci  Programu celoživotního učení. Jeho cílem byl přenos a šíření znalostí a zkušeností o tématu komunitou podporovaného zemědělství v 7mi partnerských zemích projektu. Podrobnosti o projektu v angličtině se lze dočíst zde. Níže se dozvíte informace o jednotlivých projektových aktivitách:

  • Informační turné proběhlo v Praze, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích v lednu roku 2012, zúčastnilo se jej na 200  posluchačů z řad široké veřejnosti a 3 zahraniční lektoři a řada místních odborníků
  • Faremní návštěvy tuzemských zájemců o problematiku probíhaly od března 2012 do května 2013 a v jejich rámci vycestovalo celkem 12 osob za více než 50ti projekty komuntiou podporovaného zemědělství v zahraničí.
  • Akce – Sdílejme zkušenosti v průběhu roku 2013 následně účastníci faremních návštěv sdíleli své zkušenosti v tuzemsku na množství seminářů a veřejných setkáních.

Tento projekt je realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>